ПРО БРЕНД ТМ MILANOVA

MilaNova – український бренд жіночого верхнього одягу, заснований в 1996 році в м. Харків. Ми не просто моделюємо одяг, ми створюємо казку і реалізуємо мрії! Наша команда професіоналів знає, що мода не просто робить жінок красивими, вона покликана дарувати впевненість в собі. Це внутрішнє самовідчуття щастя і гармонії кожного дня. Мода створюється дизайнерами, модні тенденції реалізують фірми-виробники, але стиль – це те, що обираєте саме Ви. Ваш стиль – це спосіб життя, відображення душі, тонкі вібрації, емоції. І коли здається, що життя в чорно-білих тонах, розфарбуйте його ідеями від МілаНова.

НАША МІСІЯ

МИ СТВОРЮЄМО ЕМОЦІЇ І СПОНУКАЄМО БАЧИТИ КРАСУ ТА СТВОРЮВАТИ СТИЛЬ

ТМ MILANOVA
ЯКІСНИЙ SMART БРЕНД

Ми готові радувати Вас всі чотири сезони. Завжди в наявності і під замовлення зимовий, демісезонний і літній одяг від Міла Нова найширшої розмірної лінійки. У наших колекціях представлені вироби на вибір – пальто, парки, дублянки, куртки, плащі, жилетки, сукні, як для мініатюрних, так і корпулентних представниць прекрасної статі. У нас ви знайдете незмінну класику зі строгими формами, але сподіваємося, що будете відкриті і для новинок. Наші дизайнери додали жіночності і зухвалості вуличному верхньому одягу, зробивши його яскравим і таким, котрий запам’ятовується. Сучасні фасони втратили свій суто класичний стиль, але зберегли елегантність і жіночність. При пошитті колекцій використовуються сертифіковані матеріали, прогресивні утеплювачі, якісна фурнітура і хутро високих стандартів в гармонійному поєднанні із сучасним дизайном.
ВИ точно знаєте як бути в декількох місцях одночасно. А бренд MILANOVA піклується про те, щоб Ви були стильними і завойовували світ з посмішкою і шармом в будь-якій ситуації. Щоб всі дивувалися: “Як вона це робить? “. Саме “Вона”. Не керівник, не директор, не кращий співробітник року, а Вона. Ніжна, витончена і сексуальна.

[sv_banner_video style=”full-video” video_source=”/wp-content/uploads/2021/08/about-us1-banner.mp4″][/sv_banner_video]

ВРАХОВУЄМО ВСІ ВАШІ БАЖАННЯ

Ми випускаємо новинки кожен тиждень. Полегшуємо подіумні образи для повсякденного життя і розповідаємо, скільки образів можна зробити з однією і тією ж річчю. Наша команда піклується про Ваш час і гроші. Ніяких компромісів і відмов від комфорту на користь краси і навпаки. Все і одразу для того, щоб підлаштуватися під Ваш ритм життя.
Аналізуємо, що саме Вам найбільше подобається і акцентуємо на цьому увагу в наступних моделях.

Нам дуже хочеться, щоб Ви знаходили Ваші речі відразу і не сумнівалися.

Ми пишаємося своєю дружбою з клієнтами і великою кількістю постійних покупців.

[sv_banner_video style=”full-video” video_source=”/wp-content/uploads/2021/08/about-us2-banner.mp4″][/sv_banner_video]