Дроп від 1 од.

Популярний бренд

Доставка в будь-яку точку світу

Персональний менеджер

Робота з інтернет-магазинами по системі дропшипінг

Більше 70% інтернет-магазинів працюють за системою дропшипінг! І це не дивно, адже саме ця система дозволяє заробляти від 300 $ в місяць, продаючи всього 1 одиницю в день, при цьому без вкладень у виробництво і логістику.

Бренд Mila Nova давно відомий і впізнаваний, тому клієнтів і продажів у Вас точно буде багато. А оскільки у нас власне виробництво, ми гарантуємо наявність розмірів і навіть індивідуальний пошив для Ваших клієнтів.

Ваш персональний менеджер буде на зв’язку з Вами 24/7. І завдяки налагодженій логістиці, ми робимо відправки замовлень щодня і в будь-яку точку світу.

Умови роботи по дропшипінгу в Україні

Співпрацюючи з ТМ Mila Nova, Ви погоджуєтесь дотримуватися нашої політики контролю цін. Ціни на вашій інтернет-сторінці не можуть бути нижче, ніж на сайті milanova.com.ua. У разі невиконання цих зобов’язань, ми залишаємо за собою право припинення співпраці з Вами в односторонньому порядку.

Порядок співпраці:

  • Для старту співпраці заповніть форму на сторінці реєстрації на нашому сайті. 
  • Далі Ви розміщуєте продукцію на своєму сайті або сторінці в соціальній мережі із зазначенням ТМ Mila Nova і дотриманням нашої політики цін. Ми залишаємо за собою право моніторингу цін.
  • Клієнт робить замовлення на Вашому ресурсі. Ви погоджуєте з ним форму оплати і спосіб доставки.

 

Клієнт вибрав післяплату

  1. Повідомляєте всі дані про замовлення нашому менеджеру (товар, розмір, колір, ПІБ клієнта, його контактний номер телефону, адресу доставки)
  2. Відправка замовлення здійснюється при мінімальній передоплаті в розмірі 100 грн (при відмові від посилки передоплата не повертається).
  3. Ми відправляємо замовлення клієнту.
  4. Клієнт отримує замовлення і оплачує його при отриманні.

 

Клієнт вибрав повну оплату на карту

  1. Якщо робота з клієнтом ведеться по повній передоплаті, то Ви перераховуєте всю суму замовлення (за товар) за вирахуванням своєї комісії перед нашою відправкою. Доставку оплачує клієнт.

Робота по системі дропшипінг можлива по всій території СНД.

ТМ Mila Nova пропонує за вигідними цінами стильні і якісні вироби:

PLUS SIZE (2)

Демісезонний одяг (23)

Куртки (4)

Пальта (16)

Плащі (5)

Тренчі (3)

Зимовий одяг (23)

За системою «ДРОПШИПІНГ ОДЯГ УКРАЇНА» працює велика кількість людей. Одні працюють з іноземними виробниками, інші з вітчизняними. Відмінність в тому, що в іноземців, як правило, більш довгий термін доставки. Також їх ціни прив’язані до долара або євро, досить жорсткі вимоги в плані документів (підтвердження суб’єкта підприємницької діяльності, податкові зобов’язання і т.п.) і, в багатьох випадках, законодавчі обмеження на імпорт продукції. Все це створює деякі складності в роботі з іноземними виробниками, на відміну від вітчизняного.

Далі

Дропшипінг постачальники Україна

Але все ж і у виборі українського постачальника також необхідно бути уважним. Є велика ймовірність наштовхнутися на несумлінного виробника, який відправляє неякісний товар, не дотримується термінів і умов співпраці. Якщо Вам потрібен надійний постачальник – співпрацюйте з торговою маркою Міла Нова.

Жіночий одяг дропшипінг

Напрямок дропшипінг жіночого одягу – один з найбільш перспективних напрямків. Мода постійно змінюється. Жінки приділяють своєму гардеробу велику кількість уваги, причому, незалежно від віку і пори року. Хтось ганяється за новинками з Франції та Італії, хтось, у міру можливостей, намагається виглядати модно і елегантно знаходячи красиві моделі серед вітчизняних виробників. І в цьому сегменті «Міла Нова» – один з кращих варіантів. Якість і продуманість моделей не поступаються провідним європейським виробникам, а ціни значно нижче.

Постачальники одягу дропшипінг

Багато постачальників одягу вважають за краще працювати з тими, у кого налагоджена своя мережа. Деякі виробники навіть не стануть укладати договір, якщо їм не надати свідчення того, що у Вас вже є налагоджена система реалізації їхнього товару. Це, як правило, імениті закордонні фірми. Перспективні вітчизняні компанії, такі як «Міла Нова», тільки намагаються «відвоювати» свою нішу на ринку і тому приділяють достатньо уваги кожному клієнту. Це робота на перспективу. Хтось закриється, а хтось обов’язково розвинеться і стане в майбутньому великим оптовим клієнтом.

Переваги роботи з нами

Постачальники одягу Україна дропшипінг

У сегменті дропшипінгу України одяг від «Міла Нова» відрізняється як гарною якістю, так і різноманітними програмами лояльності. У цьому плані «Міла Нова» вигідно відрізняється від інших. По-перше, логістика розвинена дуже добре. По-друге, в нашій компанії дуже багато уваги з боку керівництва приділяється тому, щоб стимулювати і розвивати свою мережу продавців. Підприємству вже більше 25 років, але воно все так же динамічно розвивається. Масштабуючи бізнес, Міла Нова не забуває і про якісний сервіс. Багато вже чули про неї, але це ще не світові лідери в сегменті з пошиву одягу. Активна робота з кожним клієнтом, продумані програми лояльності та уважне ставлення до кожного покупця – все це робота з розвитку своєї мережі і популяризації торгової марки. Крім того – пильна увага до якості продукції та високі стандарти є основними причинами стрімкого розвитку і постійно зростаючої кількості клієнтів.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ И

ОТРИМАЙТЕ СПЕЦІАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ